8. Susret dadilja obrtnica Hrvatske

MARIJA BISTRICA – Krajem kolovoza u organizaciji HUD-a održan je 8. Susret dadilja obrtnica Hrvatske na kojem je prisustvovalo više od 50 dadilja. Domaćica Susreta bila je Miljana Juriša (OČD Žabice) s kolegicama Nikolinom Lesičar (OČD Nina) i Natašom Gudan.

Gosti Susreta bili su: Jasna Petek, zamjenica župana; Jadranka Pezić, ravnateljica DV „Pušlek“ ispred ureda načelnika Marije Bistrice te Adam Deak, ravnatelj učilišta Piramida znanja iz Zaboka.

Lana Kihas održala je interaktivno predavanje „Pedagogija slušanja“, a gosti iznenađenja bile su male mažoretkinje „Alina“. 

Zahvalnice HUD-a dodijeljene su Miljani Juriša za dugogodišnje nesebično zalaganje i promoviranje djelatnosti u svojoj županiji, te Adamu Deak za dugogodišnje provođenje osposobljavanja za djelatnost dadilje i čije učilište je školovalo većinu dadilja u županiji.

Više slika pogledajte u Galeriji

Scroll to Top